04 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Aldı

Garanti Bankası Bonus kart yılık karta aidatı kesilmişti. İadesi talep ettim fakat 69 TL olan kart aidatının 40 TL'sini bonus olarak iade edelim dediler. Ben de kabul etmedim kart aidatı alınması yasal değil. Bunun için tüketici mahkemelerine başvuracağım. Daha önce bu konuda şikayette bulunmuştum bu şikayet üzerine Garanti Bankası Müşteri hizmetleri tarafından arandım.

Bu kez de şikayet talebim çok açık olmasına rağmen bana 50 TL Bonus önerdiler ve kartımı 1 yıl süre ile kapatmamam için taahhüt istediler. Bende kabul etmedim. Ben paramın tamamının iadesi istiyorum. Müşteriye dönüş yapıldı cevap verildi.

Sertaç 73 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Sertaç Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön