03 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Aldı

55****27 numaralı Garanti Bankasına ait bonus kartım bulunmaktadır. Kredi kartımın borcumdan dolayı yapılandırma talebinde bulundum. 12 ay boyunca taksitlendirme işlemi uygulandı. Taksitlerimin tamamını ödeyip kartımın kullanıma açılması için başvuruda bulundum. Şube benim katımın kullanıma açılması için merkeze mail attı.

Fakat olumlu yada olumsuz bir sonuç için geri dönüş yapılmadı. Bu işlemi şubeden 2 defa tekrarlattırdım. Kartımı yaklaşık olarak 1 buçuk yıldır kullanıma kapalıdır. Garanti Bankası bana Ocak 2014 ayı ekstresi kart yıllık ücreti 70 TL kesti. Benim kartı kullanmadığımı müşteri temsilcisini arayarak belirttim, bana bu ücreti ödemek zorundasınız diye iletti.

Sedat 86 Okunma

Cevaplar

  • Sedat'ın Teşekkür Mesajı11 Şubat 2014

    Şikayet var ekibine teşekkür ederim.

  • Sedat'ın Teşekkür Mesajı05 Şubat 2014

    Firmanızın profesyonel biçimde çözümler ürettiği için çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Sedat İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön