Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Aldı!

Cihat T. |

Daha önce maaş müşterisi olduğumuz Garanti Bankasından aldığımız (Bonus card) kredi kartına 59 lira aidat yansıtıldığını görmekteyim. Maaş için başka bankayla anlaşılması üzerine, Garanti Bankasını durumdan haberdar ederek (ilgili şubemiz Meşrutiyet Şubesi idi) daha sonra herhangi bir ücret talep edilip edilmeyeceğini sorduğumda, bir ücret talep edilmeyeceği belirtildi. Ücret talep edilecek olsaydı o zaman kartımı zaten kapatacaktım. Duruma anlam verememekle birlikte ilgili tutarın iadesini talep ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Aralık
  09:31

  Müşterimiz Sn. Cihat T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş