İzzet Ş. Teşekkür Mesajı

problemim banka personeli tarafından çözülmüştür. ayrıca bu tarz problemler ile alakalı farklı bir müşteri hizmetleri hatlarından çözüm bulduklarını ilettiler bilgilerinize..

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Aldı!

İzzet Ş. |

2007 yılından beri maaş müşterisiyim. Bu yıl farklı bir firmaya geçtiğim için başka şubeden bir maaş hesabı daha açtırdım. İlgili arkadaş çalıştığım firmaya özel maaş müşterisi olduğum için kredi kartımdan aidat alınmayacağını eğer yoksa da istediğim takdirde verilebileceğini söyledi.

Bende mevcut olduğunu söyleyince tamam o zaman aklınızda olsun ücret yansıtılmayacak dedi tamam dedim ki ben 2 yıl önce zaten 1 adet otomatik ödeme verip kart aidatını kaldırtmıştım. Fakat şuan 1 otomatik ödeme daha ver yoksa kaldırmayız diyerek 59 TL kart aidatı yansıtılımış. Maaş hesaplarımı da içerisinde maaş ödemesi hareketleri olmasına rağmen tekrardan gidip tanımlama yaptırmamı istiyorlar şubeden.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İzzet Ş.
  13 Aralık
  01:17

  problemim banka personeli tarafından çözülmüştür. ayrıca bu tarz problemler ile alakalı farklı bir müşteri hizmetleri hatlarından çözüm bulduklarını ilettiler bilgilerinize..

 • İzzet Ş.
  03 Aralık
  12:41

  Hala ses Seda yok bu kadar ciddiyetten uzak.

 • 30 Kasım
  13:28

  Müşterimiz Sn. İzzet Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formundan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş