24 Ekim 2016

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı...

Kartımın yine yıllık aidat zamanı kasım ayında başlıyor. Öncesinde devamlı yansıyan bu ücret bana bonus olarak yüklendi. Artık bu şekilde saçma bir oyun oynanmasını istiyorum. Gelecek olan ekstralara kesinlikle aidat ücretinin yansıtılmamasını istiyorum. Ben yansıtılmadan gelmesini istiyorum. Bonus olarak yükleyerek harcamaya yönelik bir tuzak kurulmaktadır. Ayrıca ben istemeden gold plus kartı gönderilerek 95 TL aidat ücreti yansıtılacak, gönderilecek. Ben istemediğim halde gönderilen bu kartın aidat ücreti alındığı takdirde ayrıca Tüketici Mahkemesi'ne başvuru yapılacaktır. Bonus olarak yüklenen bu ücret o zaman neden yansıtılarak harcamaya yönlendiriliyor? Kart aidatının yansıtılmamasını ilgili mercilere iletilmesini bekliyorum.

Sami 305 Okunma

Cevaplar

  • Sami25 Ekim 2016

    Kart aidatını siz bir yansıtın bakın ben nasıl alıyorum. Yok kampanya dahilindeymiş falan ben sana kampanya yaptırıcam. Tüketiciler mahkemesi ve sanal ortamda ben sizi nasıl rezil ediyorum. görüşeceğiz Garanti Bankası. Hayır beni Arıyorsun bir şey yapamayacağını belirtiyosun yetkin yok ise neden arıyosunki yapacak yetkideki kişi arasın. Yetkisi olmayan boş adamlarla laf yapacak zamanım yok. Beni iş yapacak yetkilinin aramasını bekliyorum.

  • Sami25 Ekim 2016

    Kart aiadtını siz bir yansıtın bakın ben nasıl alıyorum. Yok kampanya dahilindeymiş falan ben sana kampanya yaptırıcam. Tüketiciler mahkemesi ve sanal otamda ben sizi nasıl rezil ediyorum. Göüşücez Garanti Bankası.

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, İtirazınız ile ilgili işlemlerimizi başlatıyoruz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön