19 Ağustos 2013

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı!

Kartımın puan bakiyesi eylül 2012 den itibaren kademeli olarak -100 TL'ye kadar düşürüldü.3 aydır Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arıyorum. Bu yüzden 1 yıldır süreli puanlarımın birçoğunu da eksi puan bakiyesinde olduğundan üye iş yerinde puan gözükmediği için harcayamadım. Neden puanımın eksi bakiyeye düştüğü açıklanmadı.

En son aramamdan sonra son ekstremde puan bakiyem artı 98 TL'ye yükseltildi ancak,ekstreme de eksi puan düzeltmesi olarak yaklaşık 90 TL borç yansıtıldı. Ben bu 98 TL puanı harcayamadan internet şubesinden baktığımda puan bakiyemin 4 TL'ye düştüğünü gördüm. Sebepsiz - 100 TL puanı yanında birde kartıma 90 TL borç yansıtıldı. Haklı müşteri hattına 36817*** nolu başvuruma da cevap verilmiyor.

Ahmet 48 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet22 Ağustos 2013

    banka ile görüştüm ancak şikayetimle ilgili bir çözüm bulunmadı. eksi bakiyeye neden düştüğünü bana açıklamıyorlar. şikayetim hala devam ediyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön