09 Nisan 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı!

Uzun Yıllardır kullanmakta olduğum bonus karta Mart ayında ekstreme yansıtılan 75,00 TL kredi kartı aidatının tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Bankanın her yıl aynı prosedürü uygulamasından artık yoruldum. 1 yıl taahhüt koyma karşılığında puan pazarlığı yapılıyor fakat vatandaştan 75,00 TL alınıp maksimum 50,00 TL puan teklif ediliyor. Artık kart aidatlarının kaldırılmasını ve ödediğim 75,00 TL aidatın tamamının iadesini istiyorum buna artık bir son verilsin.

Nurten 249 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Nurten K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön