Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı.

Salih Y. |

Garanti Bankası'nın 5 yıllık müşterisiyim ve her yıl aynı sorunla karşılaşıyorum. Yaklaşık 3-4 ay önce kredi kartına aidat yansıtılmaması konusunda görüşmeme rağmen 97 TL gibi uçuk bir kart ücreti yansıtılmıştır. Tekrardan iptaliyle ilgili arama yaptığımda da sadaka verir gibi 40 TL bonus lütfunda bulunabileceklerini söylediler.

Ben hukuksuz ve haksız olarak alınan bu paranın iadesini istiyorum. Garanti Bankası'nın yaptığı uygulama ile müşteriye verdiği değer herkes tarafından görülsün. Birçok bankanın çalışma vizyonunu müşterisine değer veren ve önceliğini müşterisine hizmet sunmak oluşturmakta iken Garanti Bankası'nın bu amaçtan ne kadar uzakta olduğunun herkes tarafından bilinmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih Y.
  19 Haziran
  21:42

  alınan Kredi kart ücretinin iade edilmemesi sebebiyle kartımı kapattırdım. Benimle ayni sorunu yasayan tüm müşterilerin Garanti Bankası\'ndan kurtulması dileğiyle...

 • Salih Y.
  19 Haziran
  09:36

  Zaten yukarida belirttiğim hususlar dogrudan müşteri hizmetleri değil hakli müşteri hattı üzerinden yapılan gorusmelerdir. Konuyla ilgili 3 gündür herhangi bilgilendirme de yapılmadı. Sadece isleme alındığı belirtiliyor. Ama hala mağduriyetimin giderilmesiyle ilgili hiç bir işlem yapılmadı. Ben haksiz ve hukuksuz olarak alınan bu paranın iadesini istiyorum. Teşekkürler...

 • 19 Haziran
  09:13

  Müşterimiz Sn. Salih Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş