27 Mart 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı!

Ben Garanti Bankası'nın **** 6070 4622 **** numaralı kredi kartını yaklaşık 3 yıldır kullanmaktayım. Ancak maaşımızın başka bankaya yatması üzerine bende Garanti Bankası'nın müşteri hizmetlerini (2014 yılının son aylarında) arayarak bahse konu kredi kartından üyelik ücreti alınıp alınmayacağımı sordum.

Müşteri hizmetlerindeki bayan şu anda böyle bir durumun olmadığını olursa bizleri bilgilendireceklerini söyledi. 2015 yılı mart ayı ekstreme 75 TL üyelik ücreti yansıtıldığını görünce tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve bana bu ücreti almamız gerektiğini söyledi.

Bende bunun üzerine kredi kartımı iptal ettim. Bu konuda Garanti Bankası'ndan şikayetçiyim! Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Engin 459 Okunma

Cevaplar

  • Engin31 Mart 2015

    Garanti Bankası'ndan aradılar ve hiç yardımcı olmadılar kart aidatımı teslim etmeyeceklerini söylediler bende bunun üzerine bes dahil olmak üzere Garanti Bankası hesabımı ve kartımı kapattırdım. Bundan sonrada Garanti Bankası aleyhinde çevreme propaganda yapacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Engin K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön