08 Aralık 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı!

2009 yılından bu yana Garanti Bankası kredi kartı kullanıyorum her yıl kart aidatı yansıdıktan sonra çağrı merkezini arayıp iptal edilmesini sağlıyordum 4 eylülde Amerikan express kartıma yıl dolmadan 6 ay da 89 TL aidat yansıdı aradım iptal ettiler.

2 aralıkta da diğer kartıma 69 TL aidat yansıtıldı aradım çağrı merkezini iptal edemeyiz dediler. Kartı iptal edin o zaman 5 yıldır düzenli ödüyorum. İptal edilirse yansıtılan kart aidatı kullanmaya devam ederim aksi halde iptal edin.

Mustafa 304 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Mustafa A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön