25 Ocak 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidat Ücretinin İadesini Talep Ediyorum!

Garanti Bankası'ndan kullanmış olduğum kredi kartları 25.01.2014 tarihli extresinde birbirine bağlı 2 kartımda 69,00 TL ve 21,50 TL yıllık üyelik bedeli altında ücret kesildiğini görüyorum. Her 2 kartı da aktif olarak kullanmama ve kredi kartı işlem ücreti alınmaması için otomatik fatura talimatı tanımlatmama rağmen bu ücretin kartıma yansıtılmasına karşı kesilen ücretlerin tamamının kartıma iadesini talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Özgün 438 Okunma

Cevaplar

  • Özgün'nin Teşekkür Mesajı18 Mayıs 2017

    Garanti Bankası'na her yıl kart abonelik ücretlerindeki anlayışından dolayı ve şikayetleri dikkate aldığı için teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimiz Özgün Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön