23 Aralık 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidat Ücreti Kesti.

Garanti Bankası'na ait kredi kartım için her yıl (8 yıl) kart aidatı adı altında haksız ve adaletsiz bir ücret kesilmektedir. Bazı arkadaşlarım müşteri hizmetlerini arayıp bunu geri alabiliyor. Çevremde bir çok örneği var.

Ama ben müşteri hizmetlerini aradığımda oldukça kaba bir tavırla bunu iade edemeyeceklerini ve isterseniz kartınızı kapatabilirsiniz gibi bir cevapla karşılaştım. Evet ben kartımı kapatıyorum. Ama bu bankanın haksız ve adaletsiz tutumunu herkesin bilmesini istedim.

Murat 36 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn. Murat K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön