Garanti Bankası Kredi Kartı Aidat İadesi Yapmıyorlar.

Hikmet T. |

Ortalama 10 yıldır kullandığım garanti bonus platinium kart için kart aidatı olarak 97 TL aidat kesintisi yapıldı ve müşteri hizmetleri 20 TL bonus verelim dediler. Tabi ki kabul etmedim ve en kısa süre içerisinde iade yapılmaz ise kapattırma yoluna gideceğim ve ayrıca tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım. Birçok banka iade ediyor.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hikmet T.
  14 Kasım
  00:42

  açıkçası kimse benimle iletişime falan geçmedi sadece yazmış olmak için yazıyorsunuz o kadar.

 • Hikmet T.
  23 Eylül
  17:15

  Yukarıdaki belirtilen işlemlerin hiçbiri Garanti Bankası tarafından yapılmadı en kısa süre içinde iletişime falan da geçilmedi tüm Garanti Bankası kullananların bilgisine.

 • Hikmet T.
  31 Ekim
  20:28

  Evet iletişime geçildi ve herhangi bir şekilde sorun çözülmedi sadece siz başka kart verelim diyorlar o kadar en kısa zamanda farklı bir banka ve farklı bir karta geçiş yapacağım. Bir çok banka bu sorunu ortadan kaldırmışken Garanti Bankası halen bu gibi ufak tefek işlerle uğraşıyor. Ayrıca tüketici hakem heyetine de başvuruyorum. Yani artık kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum.

 • 30 Ekim
  11:06

  Müşterimiz Sn. Hikmet T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş