Yasin O. Teşekkür Mesajı

Sorun Çözüldü, haklı Müşteri Hatında Bana Yardımcı Olan Özcan Bey'e Teşekkür Ederim.

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidat İade Talebi!

Yasin O. |

**** 6097 2519 **** no.lu bonus kartıma 75 TL yıllık üyelik bedeli yansıtmışlar. Diğer bankalar kart aidatı almıyor. Müşteri hizmetleri iade yapmadıklarını söylüyor. Eğer 75 TL haksız yere kesilen haraç bedeli tarafıma iade edilmez ise kartımı sonsuza kadar iptal edeceğim. Daha sonra çevremdeki herkese ve ulaşabildiğim herkese bu oyuna gelmemeleri (75-80 TL kart aidatı ödememeleri) için kartlarını iptal etmeleri ve aidat almayan bir banka ile çalışmaları için var gücümle ''öneride'' bulunacağım...

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin O.
  29 Eylül
  15:33

  Sorun Çözüldü, haklı Müşteri Hatında Bana Yardımcı Olan Özcan Bey'e Teşekkür Ederim.

 • Yasin O.
  29 Eylül
  14:02

  Konu ile ilgili banka dönüş yaptı, aidat'ın geri ödenmeyeceğini İstersem kartıma 40 TL bonus yükleyeceklerini söylediler. Geri kalan 35 TL Köy Sandığına Anlayacağınız: Bu durumda ödemeyi Yapıp Kartı Kapatmaktan Başka seçenek bırakmadılar Bana. Her Sene Ödemektense, bir Kere Öder Aidat Almayan bir banka kartı alırım.

 • 28 Eylül
  12:30

  Müşterimiz Sn. Yasin O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş

 • Yasin O.
  25 Eylül
  23:48

  2 yıldır Garanti Bankası maaş ve kredi kartı kullanıcısıyım, ve kurum anlaşmamız var Buna rağmen Yıllık Aidat bedeli kesiliyor.