21 Mart 2015

Garanti Bankası Kredi Kart Üyelik Aidatı Aldı.

Uzun zamandır Garanti Bankası müşterisiyim. Adıma kayıtlı ve eşime tahsis ettirdiğim ek money bonus kartlarından 75 ve 37.5 olmak üzere toplam 112.5 TL üyelik aidatı adıyla ekstremde kesinti yapıldığını gördüm ve ödettiler.

Müşteri hizmetlerini aradığımda kredi kartlarımı hemen iptal ettiler. Üyelik aidatı iadesinin mümkün olmadığını söylediler. Ben bundan sonra Garanti Bankası kullanmamayı düşünmüyorum. Kullanan arkadaşlar kesinti yapıyorlar, iade etmiyorlar.

Murat 1.380 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Mart 2015

    Müşterimiz Murat D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön