Garanti Bankası Kredi Kart Limitim Habersiz Düşürüldü!

Mehmet G. |

Ürünlerimde yaşadığım gecikmelerden sonra banka görevlileri önce kredi kartıma belli bir ödeme yapmamı sonrada şubeye gidip kredimi yapılandırmama olanak sağladılar. Söyledikleri rakamı kartıma yatırıp şubede kredimi yapılandırdım.

Sabah kredi kartımın limitinin yarı yarıya düşürüldüğünü gördüm. Aradığımda yaşadığınız gecikmelerden dolayı limit düşürüldü denildi şikayet konusu değilmiş. Şimdi haklı olabilirler fakat bu iptal ettirdiğim kartı birkaç ay önce bize bir şans daha verin diyerek aktif ettiren banka tamda sağ olsunlar toparlanmama yardımcı oldular dediğim anda habersiz limit düşürme yetkisine sahip midir. Şu anda beni daha zor duruma düşürdüler ilk fırsatta Garanti Bankası ile ilişiğimi keseceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  14:57

  Müşterimiz Sn. Mehmet G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş