24 Temmuz 2015

Garanti Bankası Kredi Kart İşlem Ücreti.

Kafanıza göre bir kanun çıkarıp 3 yıldır kullandığım kart için ücret almışsınız. Sizle imzalamış olduğum sözleşmeye bakarsanız kart ücreti alınmayacağı belirtilmiştir. Hatta ortada sözleşme bile yoktur belkide kredi kartını kafanıza göre yolladınız. Bizde hata yapıp kullandık. Bugün iptal ettim zaten ücretide en kısa zaman da iptal edin. Bimer'e az önce başvurumu yaptım şubenizden sözleşmemi bir saat sonra alıp Tüketici mahkemesinede başvuracağım.

Burcu 73 Okunma

Cevaplar

  • Burcu31 Temmuz 2015

    Aramadınız diye müşteri hizmetlerinizi aradım garantiye sor kısmından sözleşmemi istemişim diye buradan dönüş olmayacakmış, sözleşmemle buradaki yazdığım şikayeti birleştirmenizdeki mantığı öğrenebilir miyim?

  • Burcu27 Temmuz 2015

    Faks numaranıza dilekçe gönderimi sağladım kontrol ederek dönüş sağlar mısınız.

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Temmuz 2015

    Müşterimiz Burcu K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön