Garanti Bankası Kredi Kart Aidatlarımın İadesini İstiyorum!

Rüstem G. |

Garanti Bankası kartımı alırken yıllık kart aidatı alınmayacak denildi fakat her yıl kart aidatı veya yıllık üyelik bedeli adı altında kesinti yapılıyor. Bu kesintileri her defasında arayarak iptal ettiriyordum bugün aradım 69 TL olan kesintiyi 40 TL bonus olarak hesaba aktaracaklarını söylüyorlar ve dolayısıyla benim 29 TL'mi yemiş oluyorlar.

Ben 69 TL'min kartıma TL olarak geri iade edilmesini istiyorum ve gerekirse kartımı iptal edip daha sonra tüketici hakem heyetine şikayette bulunacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  14:37

  Müşterimiz Sn. Rüstem G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş