05 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Kart Aidatımın İadesini İstiyorum!

07 Nisan 20092da kullanmaya başladığım Garanti Bankası 4043 0812 **** **** no'lu Bonus Visa kullanıcısıyım. Kart ücretinin iadesiyle ilgili Yargıtay 13. Hukuk dairesinin kararını, düzinelerce hakem heyeti ve Tüketici mahkemesi kararlarının ücretin iadesi yönünde çıktığını hatırlatırım. Ekstreme yansıyan yıllık aidat tutarının tarafıma iadesini istiyorum.

İşin özü yıllık kart aidatı ücretinin 4077 Sayılı Tüketicinin Korunmasına Dair Kanunun 6. maddesine ve 5464 Sayılı Banka ve Kredi Kartları Kanunun 24. maddesine aykırı olduğundan, yıllık kart aidatı talebinin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu dilerim.

Emine 64 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Emine C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön