20 Mart 2014

Garanti Bankası Kredi Kart Aidatımın İadesini İstiyorum!

Yakın bir zaman da çıkmış olan kanunun verdiği güvenceyle Garanti Bankası'ndan aldığım ve kart aidatımın geri ödenmesini talep ediyorum. Bununla ilgili olarak gerekirse yasal yolları kullanacağım.

Fatih 93 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 23 Mart 2014

    2 gün önce aradılar bilgi teyidinden sonra telefon bankacılığı için şifremin bloke olduğu bilgisini verdiler. Bankaya defalarca gitmeme ve her seferin de dilekçe ile bu şifre problemini gidermelerini istememe rağmen hala işim çözülmüş değil. Sistem her yerinden çamura batmış durumda tek bir yerde değil ki. Nereyi tutsanız elinizde kalıyor. Kınıyorum kesinlikle..

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Mart 2014

    Müşterimiz Fatih E.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön