Garanti Bankası Kredi Kart Aidatımın İadesini İstiyorum!

Özkan T. |

İki kartım var birin den yıllık kart ücreti alıyorlar. Diğer kartım paracard kullanım bedeni alıyorlar. Aldıkları haksız bedenleri geri iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özkan T.
  07 Nisan
  17:12

  merhaba;Bu aydan sonra garanti bankasının kartını kullanmıyacam .,Müşteri temsilcisi de arayıp izah edecek bir durumları olmadı.

 • Özkan T.
  18 Mart
  09:03

  merhaba;Ben Collezione Firmasının bir çalışalıyım kartları otomatik olarak şirket garanti bankasın dan çıkarmıştır.bu süreç için de bir bedel tarafınızdan isten memiş olup.Collezione firması Garanti bankasını biraktıgı için sizler ben den bir beden kestiniz.Benim iki kartım vardı çekmiş olduğum biresel kredeyi nicin diğer kartal alınması için bir öngörüş de bulunmadınız.kartımı kapatmaya geldiğim deki müşteri temsilciniz alınmıyacağını söylemişti.Fakat alındı müşteri temsilciniz yeterlı bilgi sahibi değil di salırım beni boş yere oyalamış.Çok eski bir müşteriniz olarak sizin ne buldan sonra çalışmak mı?

 • 12 Mart
  11:39

  Müşterimiz Özkan T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş