12 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Kart Aidatımın İadesini İstiyorum!

2012'den bu yana Garanti Bankası'nın maaşlı müşterisi olarak hizmet almaktaydım. Farklı bir bankayla uzlaşma sonucu Garanti Bankası'ndan maaş müşterisi olma sürecimiz sona erdi ancak aktif olan banka kartımdan sürekli para kesintisi olması dolayısıyla kart iptali talep ettim.

Görüşmüş olduğum müşteri temsilcisi tarafından daha önce almış olduğum kredi hizmeti dolayısıyla bu kartı kullanmam gerektiği ve iptalini sağlayamayacağını söyledi. İtirazda bulunduuğumda şikayet hattına yönlendirip hakkımı aramamı söyledi. Mantıklı bir cevap alamamış bulunmaktayım.

Yardımcı olunmasını, alınan paranın açıklanmasını gerekirse iadesini talep ediyorum.

Nuriye 92 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Nuriye T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön