Emre K. Teşekkür Mesajı

Kredi kart aidatının geri iade edilmeyeceğini ve mecburi olarak yapılan sigortanın da iptal edilemeyeceği bilgisini verdiler ilgilerine teşekkürler.

Garanti Bankası Kredi Kart Aidatı Ve Emeklilik!

Emre K. |

Garanti Bankası'nda kredi kartım, banka kartım ve kredi hesabım var. Maaşım garanti hesabıma yatıyor kart ücretleri alınmayacağını söyledikleri halde kredi kartımdan 82,50 TL bedel kesilmiş. Telefonlar aradığımda herhangi bir sonuç alamıyorum. Ayrıca kredi çekerken istemediğim halde "yenileme garantili kredi hayat sigortası" yaptılar ve hala bununla ilgili hesabıma yansıtarak borçlandırıyorlar.

Etiketler :

Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre K.
  09 Eylül
  11:19

  Kredi kart aidatının geri iade edilmeyeceğini ve mecburi olarak yapılan sigortanın da iptal edilemeyeceği bilgisini verdiler ilgilerine teşekkürler.

 • 08 Eylül
  15:42

  Değerli müşterimiz,

  İtirazınız ile ilgili işlemlerimizi başlatıyoruz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu


  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş