13 Ocak 2015

Garanti Bankası Kredi Kart Aidatı İadesi!

Yaklaşık 5 yıldır kullanmış olduğum Garanti kredi kartından 09 Ocak tarihinde 75 lira aidat kesildiğini gördüm. Bir çok bankanın bu ücreti almadığını ve aidat kesintilerini geri iade ettiğini biliyorum. Büyük bir keyifle kullandığım kartın aidat kesintisinin iade edilmesini ve bir daha kesinti yapılmasını istemediğimi belirtmek isterim. Aksi takdirde ilk fırsatta kapattıracağımın bilinmesini isterim. Mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum.

Sedat 1.226 Okunma

Cevaplar

  • Sedat27 Ocak 2016

    Bu şikayetim müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşme yapmama ve tarafına iade edileceği söylenmesine ve bunun üzerine 1 yıl kullanım sözü vererek kartı kullanmaya devam etmeme rağmen gerçekleşmemiştir. Konuyla ilgili yeni şikayetimin ivedilikle çözüme kavuşmasını rica ederim. İyi çalışmalar.

  • Sedat28 Ocak 2015

    tarafımdan yapılan 75 liralık kesintinin 50 lirasının tarafıma bonus olarak verilmesini müşteri memnuniyeti açısından olumlu buldum fakat kesilmiş olan paranın 25 lirasını yinede kart aidatı olarak tarafıma yansıtılmamasını veya yıllık sadece 50 lira bonus verilmesi yönünü yetersiz buldum ve memnnuniyetle karşılamadığımı belirtmek isterim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Sedat K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön