12 Kasım 2014

Garanti Bankası Kredi Kart Aidatı Alıyor.

Uzun yıllardır Garanti Bankası'nın bonus kartını kullanmaktayım. Ayrıca eşimin de ek kartı var. Ancak bu kart aidatlarından iyice gına geldi. Her yıl aynı şeyler ekstrelere kart aidatı yansıtıyorlar bizde hakem heyeti aracılığıyla veya geçen yıl olduğu gibi sikayetvar.com aracılığıyla girişimde bulunarak bu aidatları iptal ettirmek için uğraşıyoruz. Bu işin artık son olmasını diliyorum. Kartlarıma yansıtılan kart üyelik bedellerinin iade edilmesini talep ediyorum. Ama lütfen bundan sonra bu kart aidat işinin son bulmasını istiyorum. Koskoca diye bildiğimiz bir kurumun müşterilerini böyle işlerle meşgul etmemesi gerektiğini düşünüyorum. Aidatları geri istiyorum.

Lütfi 219 Okunma

Cevaplar

  • Lütfi12 Kasım 2014

    Şimdi bankadan aradılar, kesilen yıllık aidat bedeli 79 tl bana 55 tl bonus şeklinde iade yapabileceklerini ilettiler bende kesilen 79 tl 'nin tamamımın iadesini talep ettim. Yani bunların yöntemine pes dedim. Kendi müşteri hatlarına daha önce müracaat etmeme rağmen ona cevap vermediler şikayetvar.com aracılığıyla yaptığım müracaata 1 saat içinde dönüş yaptılar. Bunu anlamak mümkün değil yanımda çalıştığım mesai arkadaşlarım üyelik bedellerinin tamamını hakem heyeti aracılığıyla geri aldılar. Bu nasıl bir çelişkidir. Sanırım hakkını aramayan uğraşmak istemeyen bir sürü insandan ne kalırsa kardır hesabı yapıyorlar. Bu zihniyet hiç iyi bir zihniyet değil. Bende bedelin tamamını almak için ne gerekiyorsa yapacağım bu konuda şikayetvar.com olarak size de güveniyorum. Teşekkür ediyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Lütfi D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön