Garanti Bankası Kredi Kart Aidatı Alınması!

Serkan K. |

Garanti Bankası'na ait kredi kartını 4 yıldır düzenli olarak kullanmaktayım ve ödemelerimi de düzenli olarak yapıyorum. Banka benden her yıl kart aidatı almakta. Bu yüzden kartı kapatmayı düşünüyorum, fakat müşteri temsilcileri kartı kapatmak yerine bana bonus yüklemesi yapıyorlar.

Ayrıca kesilen tutarın çok altında bir bonus. Ben kart aidatı adı altında kesilen tutarın tamamının kartıma iadesini istiyorum ve bir daha kart aidatı kesintisinin yapılmamasını talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan K.
  15 Aralık
  17:14

  Bugün beni Banka tarafından aradılar.Kredi kartımdan 69 TL yıllık aidat aldılar.Aktif tüm kartlardan alındığını beyan ettiler.Devletimizin bu konuda alınmayacağı yönünde yasa çıkarttığını bilmekteyiz fakat hala almaya devam ediliyor.Bu kesilen tutarı bonus olarak geri iade ediyorlar.Bana 12 Aralık tarihinde 40 TL ve 15 Aralık tarihinde aradıklarında ise sadece 10 TL tutarında bonus yatırdılar.Ben de kendilerinden kesilen tutarın tamamını talep ettim.Aradaki farkın tekrar kartıma iade edilmesini talep ediyorum.19 TL tutarında bir eksik bulunmakta bunun kartıma yatırılmasını talep ediyorum ve bir daha aidat almamaları yönünde yardımlarınızı bekliyorum.Saygılarımla..

 • 15 Aralık
  08:56

  Müşterimiz Sn. Serkan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş