27 Ocak 2014

Garanti Bankası Kredi Hesabından İşletim Ücreti Alıyor.

Garanti Bankası'nın ürünlerini uzun zamandır kullanmaktayım. Mevcutta iki adet kredim var . Aynı zamanda kullanmakta olduğum vadesiz hesap üzerinden kredilerimi ödüyorum, fakat bu kredileri kullanırken hesap ücretinin olmayacağını söylediler. Yani mecburen açık olan bir hesaptan hesap işletim ücreti gibi bir rakamım çekilmesi çok etik bir davranış değil. Hesabı kapatmak istiyorum . Kredimi nasıl ödeyeceğim? Yani kredim bitene kadar kredimin faizinden daha fazla ücret ödemek durumunda bırakılmak istemiyorum. Bu durumun düzeltilmesini, hesap ücretimin iade edilmesini talep ediyorum. Toplam 184 tl 'nin iadesini talep ediyorum.

Fatih 71 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 14 Şubat 2014

    Cevap geldi .Biz böyleyiz alırız diyor isterseniz tüketici hakem heyetine gidin diyor .Bende gittim başvurumu yaptım sonucu sizlerle de paylaşacağım .

  • Fatih 07 Şubat 2014

    sonuçlanmadı

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Fatih B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön