10 Temmuz 2014

Garanti Bankası Kredi Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesmiş!

Garanti Bankası'nın 9216609 no'lu müşterisiyim. 3 yıldır maaş müşterisiyim, sadece ve sadece Garanti Bankası ürünleri kullanıyorum. Kredi, Flexi, Miles And Smiles vs.

Geçtiğimiz günlerde kredi kullandığım hesabımdan 58 tl hesap işletim ücreti kesilmiş. Sinir küpüne döndüm! Hiç kullanmadığım bir hesapta neyi işlettiniz de neyin parasını kestiniz anlamak güç! Bu ay başı kredi ve kredi kartı dahil tüm borçlarımı sıfırlayıp sadece maaş müşteriniz olarak kalacağım!

3. dünya ülkesi uygulamalarınıza artık bir son verin!

Erol 348 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Müşterimiz Erol A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön