21 Ocak 2014

Garanti Bankası Kredi Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

36 ay taksitle vede müşterimin zoruyla 3000 tl kredi çektim 102 tl ödüyordum. Bir çok şubeye gidip 300 - 400 tl ödeme yapmak istediğimi söyledim uğraşamıyorum dedim kabul etmediler. Sonra Ihlamurkuyu Garanti Bankası şubesi veznesinden para almayıp ATMye yönlendirdi oradan yatırdım 102 tl 15 gün sonra avukat aradı haciz geleceğini söyledi.

Bankaya gidip sorduğumda 70 tl duruyordu üstünü 10 yıldır kullanmadığım bir hesap için hesap işletim ücreti kesmişler! Nitekim paranın üstünü yatırıp hacizden kurtuldum.

Daha sonra 1 gün kala "özellikle" belirtip 102 tl kredi yatırdım "özellikle" belirttim yine ertesi gün internetten baktığımda kredim yatırılmamış sigorta ücreti kesilmiş krediyi tekrar yatırdım bunun için ne yaptınız?

Bülent 68 Okunma

Cevaplar

  • Bülent 03 Şubat 2014

    HIRSIZLARLA GÖRÜSMÜYORUM ARTIK:

  • Bülent 21 Ocak 2014

    bu nasil bir cevaptir ben niye duymadim ?

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Bülent A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön