21 Temmuz 2014

Garanti Bankası Kredi Faiz Alımları!

Kredi taksitlendirilmelerinde anapara+ faiz ödemesi için neden öncelik olarak ilk taksitten itibaren faiz yüksek miktarda alınmaya başlıyor bilgi verilmesini sağlayabilirmisiniz. Hangi kanun hangi maddesinde yer alıyor bu sistem bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Ekte kredi ödeme planım ve ilk taksitten itibaren daha yüksek oranda alınmaya başlayan faizleri görebiliyorsunuz şuan toplu kapatmak istemem 2 yıllık faizi almışsınız bile son taksitler sadece ana paradan oluşuyor yardımlarınızı bekliyorum.

Servet 323 Okunma

Cevaplar

  • Servet 29 Temmuz 2014

    resmi kurumlara başvur selınde cevap geldı bankadan hıc hos dgıl

  • Servet 21 Temmuz 2014

    Merhaba Konu ile ilgili iletişime geçmenizi beklemekteyim Teşekkürler

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Müşterimiz Servet A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön