13 Kasım 2014

Garanti Bankası Kredi Erken Ödemesi.

Tüketici kredilerinde önceden ödeme cezası olmamasına rağmen yanıltıldım. İndirim yapılması gerekirken ve her ay önceden ödememde indirim olmasına rağmen Garanti Bankası bu ay fazladan para aldı. Daha önce de aynı dolandırma yöntemini denemişti ve beni keriz yerine koymaya çalışıp bana mortgage de geçen kanunları yollayarak fazladan para tahsil etmeye çalıştılar.

Ben geçerli kanun maddesini gönderdiğimde vazgeçtiler. 55 kuruş indirim yapılması gerekirken 20 kuruş fazladan para aldılar. Paramın iadesini istiyorum eğer iade edilmez ise tüm kanuni haklarımı kullanacağımı belirtirim.

Levent 287 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Levent B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön