27 Ocak 2014

Garanti Bankası Kredi Dosya Masrafını İade Etmedi!

2013'ün ilk aylarında tüketici hakem heyetine Garanti Bankası'ndan kullanmış olduğum kredilerin dosya masraflarının iadesi için başvuruda bulundum ve bütün başvurularım lehime sonuçlandı. Aradan geçen itiraz süresi bekledim bu süreçte de herhangi bir gelişme olmadı.Sonra şubeye gittim size bildirimde bulunacağız dediler geçen süreçte yine bir gelişme olmadı.

Garanti Bankası Haklı Müşteri Hattını aradım dalga geçercesine; şubeye gidin diyorlar gittiğimi söyledim o zaman bekleyin diyorlar.Sadece"Evet"veya"hayır"demelerini istiyorum.Olumsuz cevap olur ise konuyla ilgili müşterilerden adli takip süreci ve sonrasında ulusal yayın organlarında haber yapma vb.gibi süreçlerle ilgili yardım rica olunur.

Tuğba 64 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Tuğba Koç G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön