Garanti Bankası Kredi Dosya Masrafımı Ödemiyor!

Selim E. |

Daha önce Garanti Bankası ve diğer bir bankadan tüketici kredisi kullandım ve benden dosya masrafı aldılar. 2013 yılı her iki bankayı tüketici hakem heyetine şikayet ettim. 2014 nisan ayında lehime karar çıktı. Bu karar bana ve bankalara 07.05.2014 tarihinde tebliğ edildi. Bugün diğer bankadan paramı geri aldım fakat Garanti Bankası bana evrakların henüz ulaşmadığını söyleyip bana gelen evrakları alıp sistemlerine kaydettiler. İşlemlerinin hızlandırılıp tüketici hakem heyetinin kararlarına uymasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim E.
  09 Haziran
  00:41

  hala beklemedeyim bakalım banka çözüm bulacakmı ??????

 • Selim E.
  29 Mayıs
  17:18

  Tebliğ tarihi geçti ve şikayet var\'a yazmayana kadar banka bana dönüş yapmadı.şikayet var.com\'a şikayetimi işlettikten sonra bankadan beni aradilar.en kısa sürede çözeceklerini söylediler ama arayan soran olmadı

 • 26 Mayıs
  09:53

  Müşterimiz Selim E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş