01 Nisan 2016

Garanti Bankası Kredi Dosya Masrafı İadesi Yapmamak İçin Direniyor!

2014 yılında Tüketici Hakem Heyetine vermiş olduğum dosya masrafı iadesi hakem heyetinde lehime sonuçlanmış. Şubeye müracaat ettim tarafıma yapıp genel merkeze gönderdik 2-3 güne SMS ile bilgi geleceğini söylemelerine rağmen 5 gün oldu hiçbir dönüş olmadı. Dönüş yapılmayacak ise icra yoluna başvuracağım.

Samet 171 Okunma

Cevaplar

  • Samet 05 Nisan 2016

    Şikayar.com şikayetimi yazdıktan sonra 5 günde gelmeyen SMS 1 saatte geldi. Ertesi gün sabah haklı müşteri hattı ile bana ulaştılar şubeye gidin biz ilgili personelimize durumunuz hk. Bilgi verdik işiniz hallolacak denildi... . Akabinde şubeye gittim sıra bekledim müş. Temsilcisine SMS geldi Bende dosya masrafı iademi almaya geldim dedim. Şubeye 2. defa gitmeme rağmen ödeme yapmadılar bu seferde ihbarname imzalattılar ve bekleyin birkaç gün daha size haber vereceğiz. Yeniden beklemeye başladım 8 Nisan'da yasal sürem doluyor. Ödeme yapılmaz ise İcraya başvuracağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn. Samet E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön