08 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Borcu Ödeme Sorunu

Garanti Bankası internet şubesinde görünen kredi borcumla, bankaya borcumu kapatmaya gittiğimdeki kredi borcumun tutarının aynı olmadığını öğrendim. Şubedeki görevli internet şubesiyle bazen farklılıklar olabiliyor gibi muallak bir açıklama yaptı.

Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde şubeden bana böyle bir cevap verildi nedir doğrusu diye sorduğumda görevli de buna benzer bir cevap verdi ama ısrarla nedenini sormama rağmen net bir şey söyleyemedi. Kısaca ben internet üzerinden borcumu sıfırlasam yarın bana borcunuz bitmedi bu kadar daha mı ödemeniz gerekiyor diyecekseniz. Bu sorunun ivedi bir şekilde düzeltilmesini istiyorum.

Hasan 141 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimiz Hasan F.S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön