07 Mayıs 2013

Garanti Bankası Kredi Borcu Hergün Kuruş Kuruş Artıyor!

Garanti bankasından çekmiş olduğum 4300 TL krediyi her ay düzenli olarak ödemekteyim. Son ödemede farkettiğim şey; Ödeme sonrasında yazan Kalan Kredi Tutarı: 3. 052 TL idi. İki gün sonra tekrar kontrol ettiğim zaman bu miktarın 3.054 TL olması ile müşteri temsilcisini aradım. Bana böyle birşeyin mümkün olamayacağını araya hafta sonu girdiği için olabileceğini söylediler.

Bugün (pazartesi) kontrol ettiğim zaman bu miktarın 3. 057 TL olduğunu gördüm. Tekrar aradığım zaman ise bana söyledikleri şey "Böyle birşeyi açıklamıyoruz. Bilgimiz yok banka şubeniz ile görüşün" şeklinde bir yanıt oldu.

Ersin 483 Okunma

Cevaplar

  • Ersin 14 Mayıs 2013

    Merhaba, Banka tarafından yapılan bilgilendirme; Müşteri temsilcisini arıyorum ve gelen cevap; "Bu konu ile ilgili bilgimiz yok lutfen bankanıza basvurun." Banka ile yaptıgım görüşme sonucunda aldıgım cevap; " internet bankacılıgınızdaki hesabınızda yer alan oynamayı dikkate almayın". Bu banka ile bir daha kesinlikle çalışmayı düşünmüyorum. Şikayet var kullanıcılarının da bu bankayı seçerken bir daha düşünmesini tavsiye ederim. Saygılarımla

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön