Garanti Bankası Kredi Başvurumu Red Etti.

Zübeyde C. |

Garanti Bankası geçmişte personeli olmam uzun yıllar Garanti Bankası ile çalışmama rağmen araç kredi için başvuruma red cevabı alıyorum. Garanti Bankası'na ait her türlü ürünü bu zaman dilimi içerisinde kullandım. Geçmişteki düzensiz ödemelerimi söz konusu ederek kredi onayı alamıyorum. Yaklaşık 20000 tl kadar kredi başvurusuna geçen hafta red cevabı aldım.

Sonuç olarak zaten çekmiş olduğum krediyi araç üzerine tedbir getiriyorsunuz. Hiç olmadık insanların Garanti Bankası'ndan kredi kullandığını duyuyorum. Ayrıca bir kaç bankaya borcu olması ve aylarca ödeme yapmamasına rağmen. Sizin kriteriniz nedir, neden mağdur ediliyorum? Bankamı değiştirmeyi düşünüyorum. Konu ile ilgili acil dönüş bekli.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zübeyde C.
  15 Mayıs
  10:43

  Aramadılar. Hala bekliyoruz.

 • Zübeyde C.
  12 Haziran
  09:57

  hıc bır cozum saglayamayan Garanti tesekkurler. musterınıze vermıs oldugunuz deger ıcın

 • Zübeyde C.
  16 Mayıs
  16:54

  ıstedıgım bılgı ve cevabı alamadım maalesef yıllarca calısmıs oldugum bankamın benı bu sekılde magdur etmesını kabul edemıyorum???

 • 13 Mayıs
  15:56

  Müşterimiz Zübeyde Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş