18 Nisan 2013

Garanti Bankası Kredi Başvuru İşlemlerim!

Bugüne kadar bu benim 3. ncü kredimdir dün Garanti Bankası telefon bankacılığından başvurdum kredi onaylandı 711 kodlu anafartalar şubesinin telefon dönüşünü bekledim 1 gün bekledim geri dönüş yapılmadı 15. 30 dan itibaren 17. 00'a kadar aradım telefon açan olmadı, sinirlendim gittim Aydınlıkevler şubesinden kredi başvurdum onlarda biz yoğunuz dilerseniz başka şubeden yapabilirsin dediler bende işyerime gitmem gerekiyordu bugün gittim ve balgattaki şubeden çektim krediyi fakat sinir küpü oldum hesabımdan otomatik olarak çekme talimatı verilmemiş yanı ayın 13ünde çekilsin dedim bugün internet şube girdiğimde hesabımda varlıklar borçlar kısmında göremiyorum kredimi yani bu kadar da ilgisizlik olmaz.

Ali 54 Okunma

Cevaplar

  • Ali 19 Nisan 2013

    geçende aynı hazır cevabı verdınız hanı nerede gelişme sen bana hazır cevap değil netice göster arkadasim? netice ne netice? uyarı yapıldımı bankaya şu an aradıgımda numaradan telefon ile ulaşabilcemmi ahizeyi kaldırmaya tenezül ediceklermi bi alo diyecekler mi? zeki mürende bizi görecekmi? sen ondan haber ver? lami cimi bırakda

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön