01 Temmuz 2014

Garanti Bankası Kredi Almam İçin Başka Ne Yapmam Lazım?

Garanti Bankası uydurmalarına devam ediyor 300.000 tl'lik ev tapusu veriyorum kira geliri beyan ediyorum talep ettiğim 10.000 tl neymiş kkb skorum düşükmüş, kendi internet şubelerinden kkb raporu alıyorum 1428 kkb skorum mevcut daha nasıl birşey olmasını bekliyordunuz acaba?

Bütün kredi ödemelerim önceden yapılmış bir ay önceden geliyorum amaç personeli korumak müşterinin ne dediği önemli değil karşınızdakini hiçbir şey bilmeyen yerine koyuyorsunuz bravo size!

Kamil 429 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Müşterimiz Kamil Caner Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön