12 Haziran 2015

Garanti Bankası Konut Kredisi Faizi Anlaşma Yaptıktan Sonra Arttı.

Eşim Garanti Bankası Bursa şubesi ile 05/07/2015 tarihinde 0,91 faiz oranı ile konut kredisi için başvurdu. İşlemleri tamamladık, bugüne kadar anlaşmamız bu şekilde idi. Ancak bugün bizi arayan şubedeki görevli faizlerin arttığını ve 0,94 oranı üzerinden kredi verebileceklerini söyledi.

Biz bütün ödemelerimizi önce anlaştığımız faiz oranına göre hesaplamış ve diğer bankalardan da aynı oran üzerinden kredi alabileceğimiz halde müşterisi olduğumuz için bu bankayı tercih etmiştik.

Daha önce bu siteye baksaydım, şikayet edilen konularda hiçbir şey yapılmadığını görüp zaten bu bankayla çalışmazdım. Bu durumu bütün çevreme duyuracağım. Çünkü bankanın hiç bir şey yapmayacağı anlaşılıyor.

Ülkü 175 Okunma

Cevaplar

  • Ülkü'nün Teşekkür Mesajı07 Temmuz 2015

    Geç ve üzücü bir süreç sonunda da olsa sorunumuz halledildi. Teşekkürler...

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Ülkü G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön