Yasemin A. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler paranın tamamını ödedi banka.

Garanti Bankası Konut Kredisi Dosya Masraflarının İadesini İstiyorum!

Yasemin A. |

2006 yılında Garanti Bankası'ndan konut kredisi çektim. 2.200 TL masraf ödedim. Masraflar ile ilgili hakem heyetine müracaat ettim. Yaklaşık 12 gün kadar önce olumlu karar çıktı. Garanti Bankası'na gittim yetkili bana mesaj geldi mi diye sordu bende gelmedi dedim. Genel Merkez size bilgi verecek dedi. Ne mesaj ne de arayan yok. 15 gün süre sonunda tarafıma ödeme yapılmazsa icra takibi başlatacağım. Hukuki bütün yollara avukat aracılığı ile başvuracağım. Bir an önce ödemenin tarafıma yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasemin A.
  02 Ocak
  12:35

  Teşekkürler paranın tamamını ödedi banka.

 • Yasemin A.
  29 Aralık
  15:00

  Banka yetkilisi Özcan bey tarafından telefonla dönüş yapıldı. Sistemden tarafına mesaj atıldığını ancak 2006 yılında kullandığım şu an kapalı teline mesaj atılmış. Bankaya gidip ibraname imzalayıp ödeme yapılacağı söyledi. Bankaya gittim ibraname imzaladım 3 gün içinde hesaba geçeceğini söyledi. Ödeme yapılınca tekrar yazacam. Garanti Bankası yetkilisi Özcan beye ilgisinden çok tşk ederim. Ayrıca Şikayet var sitesine de sonsuz tşkler böyle bir site oluşturdukları için. Garanti bankasına da olan güvenin arttı ama Vakıflar bankası aynı önemi göstermedi

 • 29 Aralık
  11:41

  Müşterimiz Sn. Yasemin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş