03 Haziran 2015

Garanti Bankası Konak Alsancak Şubesi İşlem Sırası Sorunu!

Yıllardır müşterisi olduğum banka beni artık sürekli üzüyor ve ben de yavaş yavaş kart limitlerimi küçültüyor hesabımı kapatıyorum. Bugün şubede yanlış kart ile numara almışım olabilir. Öğle arası aceleden. Benden sonra gelen tam 7 kişinin işlemini halledip gitmesi üzerine ayıldım ve yeni numara aldım önümde de yeni numaraya göre 5 kişi var. Şubedeki arkadaşlara rica ettim.

Tam 27 dk olmuş alın hesap kartım alın kredi kartım yanlış almışım beni araya alın. Çalışan kız kusura bakmayın deyip düğmeye bastı sadece. Öğle yemeğimi boşu boşuna şubede bitirdim üstelik işlemim de yapılmadı geri geldim. Kayıtlara bakın 12:05'de kredi kartım ile 12.27'de ise hesap kartım ile fiş aldım.

Melis 315 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Melis K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön