11 Ocak 2014

Garanti Bankası Komisyon Uygulamaları Müşteriyi Bıktırıyor!

Uzun süredir Garanti Bankası müşterisiyim. Kredi kartı ücreti, hesap işletim ücreti, havale ücreti vb. bankanın gelire yönelik uygulamalarından bıktım ve bankama alternatif aradım. Çevremdeki tanıdıklarım da bundan şikâyetçi!

Sikayetvar.com sitesine yapılan eleştirilerde de bu açıkça belli oluyor. Son olarak Tekirdağ/Çorlu şubesindeki vadesiz hesabımdan 2013 son 6 aya mahsuben 58 TL hesap işletim ücretinin hesabımdan kesildiğini öğrendim.

Bütün bunlardan dolayı, vadesiz hesabımdan kesilen 58 TL hesap işletim ücretinin iadesini, HGS kartımın otomatik ödeme talimatımın durdurulmasını ve iptalini, kredi kartının otomatik ödemesinin durdurulup kartımın iptalini ve hesabımın kapatılmasını talep ediyorum.

Hüseyin 124 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 28 Haziran 2014

    Garanti Bankası ile bütün faaliyetlerimi sonlandırdım. Şimdi onlar beni arıyor.

  • Hüseyin 16 Ocak 2014

    En az 2 otomatik ödeme talimatı vermemiz gibi, hep kendi isteklerinin yapılmasını istiyorlar.Kendi isteklerinin yapılmaması durumunda uygulamanın devam edeceğini söylüyorlar. Garanti bankası benim için bitmiştir..

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Hüseyin E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön