Garanti Bankası KOBİ'ye Destek Diyorlar Ama Köstek Oluyorlar.

Uğur İ. |

2868930 no.lu şikayetimde pos cihazlarından alınan ücretler için şikayet vardı. Çözmediler mecbur bıraktılar ödüyoruz. Şimdi kredi kartımdan aidat alınıyor iade istiyoruz veremiyorlar ama yerine puan veriyorlar puan ne alışveriş yap oda para ama sonuçta aidat alıyoruz diyecekler. Tek Garanti kullanmıyorum. Garanti Bankası kartlarını iptal ettirdim sistemde görünüyordur. Kart kullanım ve limitlerini ve düzenli ödemelerimi takip ediyorsunuzdur. Kartlar iptal olduktan sonra Garanti ile çalışmama gerek yok. Garanti Bankası'nı kapatacağım.

Etiketler :

Pos Komisyon Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur İ.
  16 Ocak
  20:53

  Banka mail adresime aşağıdaki mesajı göndermiş. Ama banka beni aramadı... .Nasıl iş bu yaaa. Benim dış sesimlemi konuşmuş

  Sayın uğur ışık,

  değerlendirmesi tamamlanan 45733399 numaralı mesajınız sonucunda size sunduğumuz hizmet ile ilgili görüşlerinizi öğrenebilmek için tek sorudan oluşan bir anket hazırladık.

  Değerli görüşleriniz size daha iyi hizmet verebilmemiz için büyük önem taşımaktadır. Zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

 • 14 Ocak
  11:35

  Müşterimiz Sn. Uğur I. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş