30 Eylül 2014

Garanti Bankası Kişisel Bilgilerimi Üçüncü Kişilerle Paylaşıyor.

Medical Life Sağlık Hizmetleri adına 0212 603 55 60 numaralı telefondan arandım. Daha önce check-up yaptırmadığımı ve yaptırmak isteyip istemediğimi sordular. Numaramı nereden temin ettiklerini sorduğumda Bonus Kart kullanıyorsunuz Garanti Bankası tarafından sistematik olarak önümüze düşüyor cevabını aldım.

Bu durumla ilgili acil olarak bir açıklama bekliyorum. Aksi taktirde böyle bir şeyin gerçek olması durumunda bütün yasal haklarımı kullanacağımdan şüpheniz olmasın. Ben kişisel bilgilerimi bankanıza her önüne gelen şirketle paylaşması için vermiyorum. Umarım paylaşılan bilgiler yalnızca telefon numarası ile sınırlıdır.

Sezgin K. 1.767 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi30 Eylül 2014

    Müşterimiz Sezgin K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön