22 Şubat 2013

Garanti Bankası KGS Kartımdaki Parayı İşletim Ücreti Diye Aldı!

Aralık 2012 içerisinde Garanti bankası müşteri hizmetleri tarafından arandım. Tarafıma, otoyol ve köprü geçişlerinde KGS' nin kaldırılacağı ve HGS'ne geçileceği söylendi. Bu bilgiye bende haizdim. 30 TL karşılığında HGS etiketinin tarafıma yollanacağı ve KGS kartımda bulunan 17 TL' nın da bu sisteme aktarılacağı söylendi. Bende şimdilik istemediğimi söyledim.

Ocak ayı içerisinde telefonuma yazılı mesaj gönderdiler. Mesajda " 1 hafta içerisinde KGS kartınızda bulunan bakiye hesabınıza aktarılacaktır" denilmekteydi 10 Şubat 2013 günü bakiye 17 TL hesaba aktarılmış ve anında banka tarafından el konularak hesap işletim ücreti haline dönüştürülmüş. Yani param alınmış.

Mehmet 49 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet22 Şubat 2013

    Tarafıma bir bilgilendirilme yapılmadığı gibi, bankausulsüz tahsilatını iade etmemekte kararlı. benim gibi 10000 kişi olsa bankanın buradan zimmetine geçirdiği para korkunç rakamlara ulaşmaktadır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön