30 Mart 2013

Garanti Bankası Keyfi Uygulamasından Dolayı 720 TL Ceza Ödemem Gerekiyor!

Bankanıza ait 4 farklı kredi kartım var. 3 tane kartıma toplamda aylık 9000 tl harcama sözü vererek ödül aldım. Harcama sözlerimi 9 aydır yerine getiriyordum. Son 3 ayım kalmıştı. Bugün itibariyle 15000 TL olan kart limitlerimin 3750 TL ye düştüğünü gördüm. Bu limitle aylık nasıl 9000 TL harcama yapabilirim.

Bankanız keyfi uygulamasından dolayı Toplamda 720 TL ceza ödeyeceğim. 6 yıldır bankanızla çalışıyorum. Kartlarımda gecikme/kapatma yaşanmadı. Bankanız yüzünden mağdur oldum. Kartlarımın kapatılması için başvurdum. Bu cezayı da ödemek istemiyorum. Sorunun çözülmemesi halinde, Yasal Haklarımı kullanarak dava açacağımı belirtmek isterim.

Adem 48 Okunma

Cevaplar

  • Adem 30 Mart 2013

    Arkadaşlar bu bankaya harca sözü vermeyin.Benim başıma gelen sizinde başınıza gelebilir.Taahhütümün tamamlanmasına 3 ay kala ,9000 tl harcama sözü verdiğim kartımın limitini 3750 tl ye düşürdüler.Açıkça bu ödülleri size vermeyeceğiz diyorlar.Sikayetime cevap verdiler.720 tl istemekteler.Kartlarımı kapattım.720 Tl benim için büyük bir rakam değil,ama aptal yerine konmayı hazmedemiyorum.Yasal yollardan hakkımı arayacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön