02 Temmuz 2013

Garanti Bankası Keyfi Limit Düşümü!

Yıllardır Garanti Bankası müşterisiyim, karttan çekim yaptıracağımda limit yetersiz dedi, interaktiften baktığımda 3' te 1 oranında limit yazdığını gördüm. Bankayı aradım haberleri yok. şundandır bundandır diye gevelediler. Sonra epey bir zaman geçince SMS geldi, limitiniz düşürüldü diye. Sebebini aradım, bana dediler ki aynı yerden alışveriş yapmışsınız. Kardeşim kartı niye aldım nereden alacağımı sana mı soracağım ?

Yok işte çekim yaptırıp parasını alıyor olabilirmişim. Limitin ne kadar da böyle bir şey yapayım? Parayı çektirdiğim yer internette bir site ve İstanbul dışı. Ben İstanbul'dayım. Bu kadar alakasız bir şey olamaz. Sonra da limit aşmışsın diye faizi yükle.

Cafer 81 Okunma

Cevaplar

  • Cafer03 Temmuz 2013

    kredi politikası diyorsunuzda, ödenmemiş bir ayınız yok, yani kredi politikası ile bu durumun bir ilgisi de yok, bence politikanızı değerlendirin, böyle giderse bankalara karşı herkes cephe alacaktır. 2 ay ödeme yapılmaz filan anlarım düşürmenizi de dünyalar kadar faiz alıyorsunuz ödemenizde yapılıyor

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön