Garanti Bankası Kesintileri İade Etmiyor.

Arif Oğuz K. |

Garanti Bankası'ndan geçmiş dönemde almış olduğum taşıt kredisi ve tuketici kredisi için dosya masraflarının ve kart aidatı ücretlerinin iadesi için başvurduğumda Bursa ili Nilüfer ilçesi konak şubesinde müşteri yöneticisi ile görüşmem gerçekleşti. Talebimi ilettiğim, bana cevabı şu oldu;''bu masrafların bankamız tarafından geri ödeme yapmadıklarını; isterseniz ilçe tüketici koruma derneklerine de gitseniz hiç bir şey değişmeyeceğini''diye bilgi vermiştir.

Başka bankalardan yaptığım başvurularda 35 gün sonra bu adı geçen ilgili tüm masrafları adları geçen bankalar hesabıma geri yattı. Size sorum şu olacak; benim geçmiş dönemden de olsa bu haklarımı almamda herhangi bir engel söz konusu olabilir mi?

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arif Oğuz K.
  27 Eylül
  02:31

  Bu bankadan hala paramı alamadım; bu ilgisizlik site yöneticilerinin dikkatine sunarım...

 • Arif Oğuz K.
  03 Haziran
  10:54

  ANLAYAMADIĞIM BİR AÇIKLAMA YAZMIŞLAR;BENİM DERDİM 10 YIL ÖNCEKİ DURUMUM DEĞİL....HAKKIM OLAN NE İSE ONU ALMAK !!!BU KONUDA YETERSİZ KALMIŞLARDIR.

 • 30 Mayıs
  10:42

  Müşterimiz Arif Oğuz K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş