Garanti Bankası Kendisi İle Çelişiyor!

Ümit T. |

Garanti Bankası'nın 2008 şubat yılından beri aktif kredi kartı müşterisiyim. Bankada Amex Gold aktif ürünüm var 2011'den beri ve ayrıca Bonus Card ürünümde vardı 2010'dan beri. İlgili bankanın şu şekilde işleyişi var;

Bonus, Flexi, Miles&Smiles ve Amex sahiplerinin Bonus Card yıllık ücretinin tamamının ve Miles&Smiles yıllık üyelik ücretinin yarısının bankamız tarafından karşılandığını belirtmek isteriz.

Buna rağmen benim bu bankada Amex Gold Card ürünüm varken benim Bonus Card ürünümden 27 ocak 2013 tarihinde 59 TL tahsil ettiler. 5549 xxxx 3035 numaralı kartımdan. Madem tamamı karşılanacaktı Amex Gold kartım olduğu için peki neden 59 TL alındı benden? Bunun iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ocak
  11:47

  Müşterimiz Sn. Ümit T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş